John Deere - firma z tradycją, maszyny rolnicze w leasingu

John Deere – firma z tradycją, maszyny rolnicze w leasingu

Prasóweczki

Rolnictwo jest jednym z najważniejszych sektorów gospodarczych. Obecnie rolnictwo stało się bardziej uprzemysłowione oraz zmechanizowane, a technologie używane w gospodarstwach rolnych są zaawansowane i nowoczesne. Taki rozwój rolnictwa, a także zwiększony popyt na produkty wytwarzane z tego sektora gospodarczego zdecydowanie wpłynęły na rozwój maszyn rolniczych – obecnie stosowane są maszyny rolniczego, które są w stanie zastąpić ręczną pracę nawet kilkudziesięciu ludzi i znacznie uprościć pracę, szczególnie na wielohektarowych gospodarstwach rolnych. To bardzo ważne, gdyż znacznie zwiększa ilość wytwarzanych produktów, a co za tym idzie rentowność oraz wydajność całego gospodarstwa.

John Deere – firma z tradycją, maszyny rolnicze w leasingu

Na rynku występuje wiele firm specjalizujących się w produkcji maszyn rolniczych. Jedną z najpopularniejszych amerykańskie przedsiębiorstwo Deere & Company, istniejące na rynku już od 1837, założona przez kowala nazywającego się John Deere. Firma ta jest światowym liderem w technologii rolnej i zajmuje się produkcją różnego typu maszyn rolniczych, między innymi ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, pras zwijających, kosiarek rolniczych, opryskiwaczy, ładowaczy czołowych, a od niedawna także sprzętów używanych w ogrodnictwie i praca domowych – na przykład kosiarek ogrodowych. Cechą charakterystyczną maszyn wyprodukowanych przez firmę Johna Deere są charakterystyczne zielone i żółte kolory oraz logo przedstawiające skaczącego jelenia.

Na polskim rynku dostępne jest większość maszyn wyprodukowanych przez tę firmę – zakupu możemy dokonać zarówno przez internet, jak i przede wszystkim u wykwalifikowanego dealera firmy (przedstawiciela możemy znaleźć chociażby przez internetową wyszukiwarkę tej firm). Nie ma również problemu ze znalezieniem odpowiedniego serwisu oraz dokupieniem części – tutaj też z pomocą przychodzi sklep internetowy oraz lokalni partnerzy firmy, którzy znajdują się w każdym województwie naszego kraju.

Wielu właścicieli gospodarstw rolnych przerażają wysokie ceny inwestycji jaką jest zakup wyspecjalizowanych sprzętów, takich jak kombajn czy ciągniki kołowe. Często korzystają z tanich i starych sprzętów (odziedziczonych po rodzinie lub kupionych za bezcen) lub wypożyczają na czas żniw (lub w innej sytuacji w której niezbędny jest dana maszyna) sprzęty od firm pośredniczących bądź innych właścicieli gospodarstw rolnych. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne maszyny rolnicze potrafią znacznie ułatwić pracę oraz zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na dalszy rozwój gospodarstwa. Maszyny rolnicze Johna Deere to gwarancja nie tylko doskonałego produktu, ale także wieloletnia troska o to, by spełniały one wszelkie wymogi bezpieczeństwa i służyły rolnikom przez długie lata owocnej pracy. Warto rozważyć wzięcie w leasing tego typu maszyn, co pozwoli znacznie zmniejszyć jednorazowy nakład finansowy rolnika, a całą płatność rozłoży na dogodne, comiesięczne raty leasingowe. Na rynku dostępnych jest wiele firm, oferujących kredyty oraz leasing dla rolników, na dogodnych warunkach i wymagających jedynie podstawowych dokumentów (na przykład Kredytum.pl S.A, który oferuje kredyty dla rolników różnego typu – leasing, chwilówki, pożyczki pod zastaw)

Wzięcie w leasing maszyn rolniczych to doskonałe rozwiązanie dla początkujących właścicieli gospodarstw rolnych bądź rolników, którzy powiększają swoje gospodarstwa bądź zmieniają jego charakter (na przykład na gospodarstwo ekologiczne). Pozwala znacznie zminimalizować koszty utrzymania gospodarstwa, a przy tym zapewnia możliwość korzystania z nowoczesnych maszyn rolniczych, które znacznie zwiększają wydajność danego gospodarstwa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments