Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako agent kredytowy, jesteśmy doskonałym miejscem, abyś zaczął realizować swoje plany. Firma Kredytum.pl skupia w tej chwili blisko 12 000 agentów współpracujących co sprawia, że na tym polu nie mamy sobie równych. Aby stać się naszym agentem nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jedyne czego ty powinieneś wymagać sam od siebie to znajomość lub styczność z jak największą liczbą osób. Nie jest to oczywiście nasz warunek, ale na pewno Twoja praca w dużej mierze będzie od tego zależała. Jeśli więc pracujesz w sklepie ze sprzętem RTV/AGD, prowadzisz własny sklep osiedlowy, udzielasz porad prawnych albo masz naprawdę wielu dobrych znajomych to praca właśnie dla Ciebie. Pomyśl, ile mógłbyś zarobić proponując każdemu swojemu klientowi/znajomemu dodatkowe wsparcie finansowe. Pamiętaj! Twoja pensja zależy od liczby transakcji jaką przeprowadzisz. Każdy kredyt to prowizja na Twoim koncie.

Wsparcie jakiego udzielamy swoim podopiecznym zdecydowanie ułatwia wejście na rynek i codzienną pracę. Warto zaznaczyć, że nasza firma dysponuje innowacyjnym narzędziem, opracowane specjalnie przez nasz zespół programistów. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie nasi agenci mają bieżący dostęp do wszystkich przeprowadzanych przez siebie sprzedaży, co znacznie skraca proces kompletowania dokumentów. Na każdym etapie transakcji agentowi udzielane jest wsparcie w postaci wskazówek czy nawet gotowych szablonów, pokazujących w jaki sposób wypełnić dany dokument. Agent ma ponadto narzędzie nazwane „Multiwnioskiem”, dzięki któremu za sprawą jednego kliknięcia wysyłanych jest kilka lub kilkanaście wniosków o pożyczkę do różnych agencji współpracujących z Kredytum.pl. Stwarza to dodatkowe możliwości dla osób, które muszą dobrać kilka pożyczek aby uzyskać zamierzoną gotówkę.

Pomoc jaką udzielamy naszym agentom, poza platformą, która sprawia, że praca jest zwyczajnie łatwiejsza, to przede wszystkim infolinie przygotowana specjalnie dla pracowników. Dzwoniąc na nią uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania odnoszące się do działalności naszej firmy i Twoich sprzedaży, a nasz doradca odpowie na wszelkie Twoje pytania.

Nie wahaj się ani chwili dłużej. Wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w sprawie omówienia szczegółów współpracy. W trakcie rozmowy będziesz miał możliwość zapytania o wszystko co jest dla Ciebie istotne. Umowa może zostać podpisana za pośrednictwem kuriera i już w ciągu kilku dni możesz zacząć pracować jako agent kredytowy.

Współpraca dla firm

Jeśli szukasz skutecznej promocji swoich usług lub produktów i chcesz trafić ze swoją ofertą do tysięcy osób każdego dnia przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, które chcą skorzystać z naszych kanałów dystrybucji, aby rozpowszechnić swoje usługi i produkty wśród naszych klientów i tym samym poszerzyć rynek zbytu. Nie ograniczamy się jedynie do branży finansowej, w której zdobyliśmy doświadczenie i tytuł lidera rynku. Oferujemy szerokie możliwości promocji i najwyższą skuteczność sprzedaży w każdej innej. Do współpracy oprócz banków i firm pożyczkowych zapraszamy także firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, budowniczej, transportowej, handlowej oraz każdej innej, a nawet sklepy oraz salony sprzedaży. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję.

Wykorzystując nasze trzy kanały dystrybucji, a więc call center (dostępne każdego dnia w godzinach 9-21), strony internetowe (ponad 2 tys.) oraz naszych mobilnych agentów w całym kraju (13 tys.), każdego dnia trafiamy do tysięcy osób. Wyobraź sobie, że w trakcie każdej rozmowy naszego doradcy z klientem zostanie zaoferowana mu Twoja usługa. Pomyśl, że na każdej naszej stronie internetowej dodamy zakładkę, która odeśle użytkownika wprost na Twoją domenę. Do każdej podpisanej umowy kredytowej nasz agent doda Twoją ulotkę promocyjną. Zyskasz w tej sposób ogólnopolski zasięg i tysiące osób każdego dnia dowie się czegoś na temat Twojej oferty.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą promocji swojego przedsiębiorstwa lub chcesz zadać nam pytanie, które dotyczy współpracy skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z poradnikami